Dudaklar Büyütülmeden de Güzelleştirilebilir

Image Description

Dudak büyütme istemeyen ama canlı genç dudaklara sahip olmak mümkün

Kısa süren küçük bir enjeksiyon yardımıyla, ihtiyaca göre hacimlendirici veya şekillendirici olması için uygulanan, perioral bölgedeki çizgileri ve kırışıklıkların da giderilmesi için yapılan ameliyatsız uygulamalar arasında en çok rağbet gören gençleştirme prosedürlerinden biri dudak dolgusudur.

Dudaklar pek çok nedenden ötürü nem kaybeder. Soğuk hava koşulları, yaşlanma, güneş ışınları, tekrarlanan mimik hareketleri ve yetersiz sıvı alımı sebebiyle dudaklarda çatlaklar oluşur. Canlılığı kaybolan dudaklara canlılık katmak mümkün, ancak her zaman kozmetik dudak bakım ürünleri yeterli olmayabilir.

Dudaklarda nem kaybından dolayı artan çatlaklar, dikine çizgilenme ve pullanma şikayeti olan kadın veya erkek için enjeksiyon yöntemleri ile dudaklara hacim kazandırmadan nemini kazandırmak mümkündür. Çapraz bağ yapısı oldukça zayıf olan ya da hiç çapraz bağ içermeyen düz bağlı hyalüronik asitler kullanılırsa hacim artışı olmadan canlı sağlıklı dudaklar elde edilebilir.

Çapraz bağ sayıları fazla olan hyalüronik asitlerle doldurulan dudak dolguları kullanıldığında dolgun dudak görüntüsü elde edilir.

Hamile veya emziren kadınlar, akne veya herpes gibi enflamatuvar veya enfesiyöz tipte cilt sorunları olan kişilerde hyaluronik asit bazlı dolguların yaratabileceği etkilere dair yeterince klinik çalışma bulunmadığı için, kullanımı pek önerilmemektedir.

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
SVG

Adres

Harbiye Mahallesi Teşvikiye Cad. İkbal İş Merkezi No.17 Kat:2 Şişli /İstanbul

SVG

Telefon

0 541 767 00 66