Ameliyatsız Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi

Image Description

Tripolar radyofrekans ile deri altındaki yağ dokusunun- yağ hücrelerine zarar vermeden- ısıtılarak sıvılaştırılmasını da sağlayabilir. Bu sayede deri altında bulunan ancak egzersiz ve diyet yardımıyla eritilemeyen lokal yağ depoları eritilebilmekte, derideki "portakal kabuğu" görünümü önemli ölçüde düzeltilebilmekte, bel- bacak- kol çevresi ölçümlerinde azalmalar kaydedilebilmektedir.

Dinamik Kas Aktivasyonu Teknolojisi Sayesinde İnatçı Yağlarınızdan Ameliyatsız Kurtulun

Deri altı yağ dokusunun yağ hücrelerine zarar vermeden eritilebilmesi ve sıvılaştırılan yağın lenf dolaşımı aracılığıyla vücuttan atılabilmesi için de Dinamik Kas Aktivasyonu adı verilen bir diğer teknoloji devreye girmektedir. Deriye Tripolar radyofrekansı uygulayan başlık yardımıyla iletilen elektriksel bir uyarı, deri altındaki kas dokusunda yüksek frekanslı bir dizi minik kasılma yaratarak ısınan yağ dokusunun sıvılaşmasını ve vücuttan atılmasını kolaylaştırır.

Ameliyatsız Ağrısız ve Acısız Yüzde ve Vücutta İncelme Sağlamak Mümkün

Bu sayede Tripolar Radyofrekans ve Dinamik Kas aktivasyonu derinin en üst katmanlarından en alt katmanına , hatta kas dokusuna dek etki göstererek yüzümüzün ve vücudumuzun birçok bölgesinde arzuladığımız estetik sonuçları etkili, kolay ve acısız biçimde gerçekleştirebilmektedir. Derimize herhangi bir madde enjekte etmeden, herhangi bir hasar vermeden kalıcı ve ölçülebilir estetik sonuçlar elde etmek, yüz, boyun dekolte, sırt, kol, bel, bacak  gibi bölgelerde pürüzsüz, gergin, sıkılaşmış bir deri görünümü elde etmek bu teknolojileri yapısında birleştiren estetik platformlar yardımıyla mümkün olmaktadır.  

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
SVG

Adres

Harbiye Mahallesi Teşvikiye Cad. İkbal İş Merkezi No.17 Kat:2 Şişli /İstanbul

SVG

Telefon

0 541 767 00 66