Altın İğne Radyofrekans Uygulaması

Image Description

Cildin alt katmanlarına yüksek frekanslı enerji göndererek, vücudun doğal kolajenini ve iyileşme süreçlerini uyarıran Altın iğne cerrahi olmayan bir tedavi şeklidir. Kırışıkların, ciltteki izlerin ve sarkmanın görünümünü azaltmak için kullanılan altın iğne tedavisi, pek çok sorunu çözümleyebilen etkili bir tedavidir.

Altın İğne Radyofrekans uygulaması; kişinin cilt kalınlığı, problemin türü, cilt gevşemesinin seviyesi gibi özelliklere göre bazı sistemsel ayarlar yapıldıktan sonra uygulama başlığı başlatılır. İğneler altın olduğu için enerji iletimi çok iyi bir şekilde sağlanıyor. Altın iğneler sayesinde atış direk olarak dermise yani cilt altı dokulara yapılır. Bu sayede derinin üzerinde gereksiz bir enerji kaybı olmadığı gibi deride oluşabilecek yan etkiler ortadan kaldırılmış olur. Altın iğne tedavisinde radyofrekans enerjisi direk olarak altın iğnelerdeki iletkenlik sayesinde hedeflenen alana verilir.

Tamamen doğal bir yenilenme ile sıkılaşma ve yüz germe etkisi cilt üzerinde hızlı bir şekilde görülüyor. Özellikle yüzde, alın, kaş arası, göz çevresi, el, boyun ve dudak çevresi kırışıklıklarında oldukça başarılı sonuçlar verir. Radyofrekans uygulamasının her mevsimde yapılabilmesi, lazer uygulamalarına göre bir avantaj göstermektedir.

Altın İğne Radyofrekans Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

  • Herhangi bir pullanma, soyulma ve kabuklanma olmaz
  • İlk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar elde edilir
  • Uzun süre süren bir etkiye sahiptir
  • Yazın da uygulanabilir
  • Tüm cilt tipi ve cilt rengine uygu bir tedavi şeklidir
  • Sonuçların başarısı klinik testlerle kanıtlanmıştır.
  • Anında sosyal hayata geçiş

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
SVG

Adres

Harbiye Mahallesi Teşvikiye Cad. İkbal İş Merkezi No.17 Kat:2 Şişli /İstanbul

SVG

Telefon

0 541 767 00 66