3D Görüntüleme Sistemi

Image Description

Matrix Filminde Kullanılan 3D Görüntüleme Teknolojisi Sayesinde, Ameliyat Olmadan Önce Ameliyattan Sonraki Halinizi Görebilirsiniz.

Burnunuzu küçültmek, kaşlarınızı kaldırmak, belki biraz daha büyük göğüslere sahip olmak istiyorsunuz. Fakat, aklınızda tek bir soru var. ''Ya meliyattan sonra memnun olmazsam?''

Hastalarımız Çok Memnun

3D Görüntüleme Sistemi yeni bilgisayar programlarıyla desteklenerek estetik ameliyat yaptırmak isteyenlere meme büyütme, burun estetiği, dolgu gibi işlemlerde ameliyat sonrası oluşacak görüntüyü gösteriyor.

Meme Protezi Seçmek Artık Çok Kolay

3D Görüntüleme Sistemi sayesinde hastalar kendilerini bilgisayar ekranında ameliyat sonrası planlanan halleri ile üç boyutlu olarak görebiliyorlar. Görüntü 3D olduğu için görüntüyü döndürebiliyoruz ve hastanın her pozisyondan görebilmesini sağlıyoruz. Bu aşamada hastalar bize fikirlerini söylüyor, planda değişiklik yapabiliyoruz. Bu sistem Hastaların fikir vermesini çok kolaylaştırdı. Özellikle meme büyültme ameliyatlarında kullanlacak protez büyüklüğünü hastayla birlikte seçebiliyoruz. Hasta bir protez nasıl duruyor ya da ondan bir büyük veya küçük protez boyu nasıl duruyor merak ediyor. Bunu 3D Görüntüleme Sistemi sayesinde ekranda görebiliyor.

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
SVG

Adres

Harbiye Mahallesi Teşvikiye Cad. İkbal İş Merkezi No.17 Kat:2 Şişli /İstanbul