2009 / Yeni Aktüel / Profiloplasty, Burun Estetiği Ve 3D Görüntüleme Sistemleri

Image Description

ABD'de yaygın olarak kullanılan 3D Simülasyon Sistemi Vectra ile estetik yapılacak alanın sağ-sol ve yukarı aşağı profillerden bakıldığında nasıl görüntü vereceği hakkında kesin veri sağlamakatadır.

Dr Naci Çelik burun estetiğinde de profiloplasty yöntemi kullanmaktadır. Profiloplasty burun ile birlikte yüzün diğer uzuvlarını da değiştirme yöntemi. Yani küçülen burnunda çene çok geniş kalacaksa ya da elmacık kemiklerinde sorun var ise tek operasyonda bu değişiklikler yapılmaktadır.

Profiloplasty ile yüzün herhangi bir uzvundaki radikal değişikliğin diğer uzuvlarla uyumu efsanevi altın orana yaklaştırılması hedeflenmektedir. İşlemler bir defada olup biteceğinden hastaya da maliyeti düşük olmaktadır. Özellikle burun görünümünden dolayı şikayet nedeniyle başvuran hastalarda pekçok doktor, işlemin basitliği ver hastaya maliyet az olduğu için rhinoplasty ameliyatını öneriyor. Bu da estetik operasyonu geçirmesine rağmen hastanın hala kendisini daha güzel ve çekici ya da yakıcı ve cezbedici hissetmemesine ve yüze uygun olmayan yapay görünümlü bir burna sahip olmasına neden oluyor.

Online Randevu

Hızlıca online randevu alarak tüm işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz...

Randevu Al
Image Description
SVG

Adres

Harbiye Mahallesi Teşvikiye Cad. İkbal İş Merkezi No.17 Kat:2 Şişli /İstanbul

İlginizi Çekebilir